Kontakt

Fundacja Dzieci Żywione Inaczej
przy Centrum Zdrowia Dziecka
 
Adres: Al. Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa
Telefon: 535 449 884
Fax:  
E-mail: biuro@dziecizywioneinaczej.pl
Nr konta: 52154011022032570656100001
Bank Ochrony Środowiska
I Oddział w Warszawie
Facebook Fundacja Dzieci Żywione Inacz.

V zjazd zakończony

 

W dniach 15-16 września odbył się już piąty zjazd „Dzieci Żywionych Inaczej”. Został on zorganizowany na terenie hotelu „Patron” znajdującego się obok Centrum Zdrowia Dziecka. W tym roku, z uwagi na duże zainteresowanie, warsztaty były tylko dla dzieci z gastrostomią.

Pierwszego dnia miały miejsce zajęcia z psychologiem, podczas których rodzice mogli przedyskutować swe problemy, wymienić się uwagami nt. trudności związanych z życiem codziennym. W trakcie warsztatów, dzieci z wolontariuszami udały się na mini festyn naukowy zorganizowany z okazji obchodów 35-lecia CZD. Po obfitym obiedzie rodziny wybrały się na wycieczkę do warszawskiego ZOO, gdzie mogły usłyszeć wiele interesujących ciekawostek od pani przewodniczki. Po powrocie z wycieczki wszyscy udali się na uroczystą kolację do restauracji hotelowej. Podczas ceremonii wszystkie dzieci otrzymały torbę pełną gadżetów i łakoci, a członkowie zarządu zaprezentowali medal który fundacja dostała od Centrum Zdrowia Dziecka.

Drugi dzień również obfitował w moc atrakcji, gdyż po śniadaniu, wszyscy udali się do Centrum Nauki Kopernik. Dzieci mogły zobaczyć tam setki fascynujących eksponatów, urządzeń i eksperymentów. Każdy był pod ogromnym wrażeniem. Po powrocie do hotelu czekał na wszystkich pożegnalny obiad.

Podczas zjazdu zawiązało się wiele nowych znajomości. Mamy nadzieję, iż spotkamy się wkrótce ponownie na szóstym już zjeździe fundacji „Dzieci Żywionych Inaczej”.

.